Menu Zamknij

Opis leżaków z nadrukiem

Drukowane leżaki reklamowe – opis

Niezależnie który leżak wybierzesz, wszystkie mają pewne cechy wspólne, które świadczą o jego jakości, trwałości, estetyce i funkcjonalności.

Drukowane leżaki reklamamowe

1. Nadruk na leżaku

Piękny nadruk pełnokolorowy (bez dopłat za dodatkowe kolory). Nadruk na leżaku wykonujemy w wysokiej rozdzielczości FULL HD, dzięki czemu możemy umieścić nawet zdjęcie.

Nadruk nanoszony jest nowoczesną techniką termosublimacji, co w praktyce oznacza, że jest on nieusuwalny, a Twoja grafika (np. logo) nie zniknie pod wypływem deszczu, czy prania w pralce.

nadruk na leżaku reklamowym
Nadruk jakości HD gwarantuje wyjątkową ostrość każdego szczegółu

2. Tkanina/materiał leżaka

Stosujemy sprawdzoną tkaninę produkcji niemieckiej, która jest wzmacniana. A wyższa gramatura (grubość materiału) to większa trwałość.

Tutaj ważne dwie rzeczy. Gdy zamówisz leżak z funkcją wymiennego materiału, będziesz mogła/mógł zdjąć go i np. wyprać. A jeśli obecny nadruk Ci się znudzi, lub po prostu będziesz potrzebował zmiany, to jest możliwość zamówienia samej tkaniny

3. Rama leżaka

Stelaż to kluczowy element w temacie bezpieczeństwa i trwałości. Nasze leżaki wykonane są mocnego drewna bukowego. Jest to ta sama klasa twardości co dąb

 

4. Bezpieczeństwo

Co leżak ma wspólnego z bezpieczeństwem? Chodzi o specjalne zabezpieczenia, które chronią przed nagłym niekontrolowanym złożeniem leżaka. Oprócz standardowych wyżłobień w drewnie, nasze leżaki posiadają trzy specjalne zaczepy.